Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

=============================================================================

6

Mart
2011

Muhteşem Yüzyıl Yüzükleri, Muhteşem Yüzyıl Yüzük Takıları

Yazar: Örgu Moda  |  Kategori: Takı Modelleri  |  Yorum: 1  |  

Muhteşem Yüzyıl Yüzükleri, Muhteşem Yüzyıl Yüzük Takıları

Muhteşem Yüzyıl Yüzükleri, Muhteşem Yüzyıl Yüzük Takıları

Muhteşem yüzyıldan muhteşem takılar. Kanuni’nin Hürreme hediye ettiği yüzük, eşsiz güzellikteki valide sultan tacı, Hatice sultan muhteşem saç tokaları, Mahidevranın takıları hepsi de eşsiz güzellikteki takılar. Dizideki milyon dolarlık mücevherler özel güvenlik elemanları tarafından korunuyor.

Takılarda sanki eskiye dönüş yaşanıyor.Zümrüt, pırlanta, yakut ve elmas gibi taşlarla süslenen mücevherlerde Osmanlı büyüsü yaşanıyor. Bir mücevher markası olan Boybeyi Hürrem isimli mücevher koleksiyonunu sadece müşterileriyle değil izleyicilerle de buluşturuyor.

Muhteşem Yüzyıl takı koleksiyonu yetmiş iki parçadan oluşuyor. Daha önce de Aşk-ı Memnu, Ezel gibi diziler için takı tasarlayan Boybeyi bu takıların büyük ilgi gördüğünü dile getiriyor.

2011 mücevher modasının en trendleri arasında püskül saçaklar, manşetler, kokteyl halkalar, burç kolyeleri, çiçekler, taş görünümler, geometrik şekiller oldukça dikkat çekiyor. Hem sarı hem de beyaz altın aynı takıda yer alıyor. Siyah, gri, mavi siyah, kahverengi ve lacivert gibi koyu tonlar yer alıyor. Bunun yanısıra gök mavisi, soluk gri maviler, mavi yeşiller, turkuaz renkleri dikkat çekiyor. Bu yıl ince yüzükler, aynı anda birden çok parmağa takılan yüzükler çok moda.

Yani bu yıl yanyana birkaç yüzük, bilezik ve zincir takmak çok moda. Ayrıca inci ve elmas tasarımlar çok şık. Süslü, kalın ve büyük bilezikler yine bu yılın trendlerinden. Aynı zamanda bileğe rastgele sarılan zincirler, yan yana takılan ince bilezikler yine bu yıl çok moda.


Muhteşem Yüzyıl Takı Modelleri
Mahidevran takı modelleri


Muhteşem Yüzyıl Takı Modelleri
Muhteşem Yüzyıl hilal kolye modeli


Mahi Devran Takıları
Muhteşem Yüzyıl mücevherleri


Kanuni Sultan Süleyman Takıları
Kanuni Sultan Süleyman kavuğunu süsleyen mücevher


Hürrem Takıları
Hürrem Sultan saç takıları


Hürrem Sultan Takıları
Hürrem inci kolye modeli


Muhteşem Yüzyıl Yüzük Modelleri
Kanuni’nin Hürrem’e hediye ettiği zümrüt yüzük modeli


Muhteşem Yüzyıl Yüzükleri
Muhteşem Yüzyıl yüzük modelleri

yorumlar:

1 Yorum Yapılmış!

    BEGÜM ŞİRİN

    Mar 26, 2011

    BU FİLİME BAYILIYORUM VE AYRICA HÜRREMİN YÜZÜĞÜ MÜKEMMEL BİRDE İKİNCİ RESİMDEKİ KOLYE MÜKEMMEL DURUYOR BU FİLİME BAYILYORUM AMA MUHTEŞEM YÜZYIL FİLİMİNİN KÜÇÜK SIRLARLA AYNI GÜNE ALINMASI ÇOK HOŞUMA GİTMEDİ ÇNNKÜ İKİ FİLİMİDE ÇOK SEVİYORUM . LÜTFEN BASKA GÜNE MESELA PAZARTESİ GÜNÜNE ALMASINI RİCA EDİYORUM LÜTFİN YANİ BY..

    Cevapla

yorum yapmak ister misin?